Fiyatlar 3 lira olarak belirlendi

Düzce Belediyesi tarafından kentin bazı noktalarına yerleştirilen Halk Ekmek büfelerinden önümüzdeki haftalarda ekmek satışı başlayacak. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, fırıncılar odası ile anlaştıklarını belirterek ekmeklerin 3 liradan satılacağını dile getirdi.

Fiyatlar 3 lira olarak belirlendi
22.07.2022 - 09:33
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi şehrin bazı noktalarında halk ekmek büfelerini yerleştirmesinin ardından ekmek satışlarının ne zaman yapılacağı ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, fırıncılar odası ile anlaştıklarını belirterek ilk etapta 10 bin ekmeğin büfelerden 3 liraya satılacağını dile getirdi.

Başkan Özlü şöyle devam etti, "Halk ekmek büfeleri ile ilgili olarak Düzce Fırıncılar Odası Başkanı ile görüşmelerimizi tamamladık ve ekmek satışı için anlaştık. Fırıncılar odasına bağlı üyelerden her gün 10 bin adet ekmek alınacak ve 5 ayrı büfemizde ihtiyaç sahipleri için satılacak. Fiyat olarak ise güzel bir rakam üzerinden anlaştık. Düzce’de ekmek fiyatları şu anda 4 liradan satılıyor. Bu büfelerimizde ise 3 liradan satılacak. Ekmek fiyatlarına zam gelmesi ile ilgili olarak da oda ile görüştük. 4 liralık ekmeğe ne kadar zam gelirse, bizim sattığımız ekmeklere de aynı oradan zam gelecek” ifadelerini kullandı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız