Cumhuriyet mahallesine çok amaçlı park

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ‘her mahalleye bir park’ yapma sözünü yerine getiriyor. Bu kapsamda Cumhuriyet mahallesine yeni park yapımına başlandı.

22.07.2022 - 15:04
Güncelleme 22.07.2022 - 16:58
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çocuklar ve yetişkinlerin hayatlarına dokunacak çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün her mahalleye park sözünü yerine getiren müdürlük, son olarak Cumhuriyet Mahallesine yeni park yapımına başladı. Çocukların oyun oynayacağı 400 metrekarelik bir alana sahip yeni parkta fitness aletleri ile birlikte 300 metrekarelik de yeşil alan olacak.

Çocuklar için oyun gruplarının olacağı yeni parkta vatandaşların nefes alabilecekleri oturma grupları ve spor aletleri de olacak. Mahalle içindeki parkta çocuklar oyun oynayabilecek ve yetişkinler de yeşil alanın keyfini çıkaracak.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız