Başsavcı Yasin Emre göreve başladı

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin 19/06/2022 tarihli Adli Yargı Kararnamesi ile Düzce Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre görevine başladı.

Başsavcı Yasin Emre göreve başladı
22.07.2022 - 17:02
Haber Merkezi

Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ile Düzce İl Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Arız tarafından Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre’yi makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kendilerine teşekkür etti ve ziyaret anısına fotoğraf çektirildi.

“HERKESE KAPIMIZ AÇIK”

Başsavcı Yasin Emre, “Hizmet etmeye geldik. Herhangi bir derdi, sıkıntısı olan kardeşlerimiz bize gelerek problemlerini paylaşabilir. Düzceliler bizim ailemiz, eşimiz, dostumuz, kardeşimizdir, öyle görüyoruz. Elimizden gelen tüm gayret ile çalışacağız. Herkese kapımız açık” dedi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız