Düzce Postası yazı ailesi buluştu

Düzce’nin en eski ve en çok okunan gazetesi Düzce Postası’nın yazı kadrosu, gazetenin 72. yaşını kutlamak için bir araya geldi.

Düzce Postası yazı ailesi buluştu
25.07.2022 - 17:33
Güncelleme 25.07.2022 - 18:48
Haber Merkezi

Bu yıl 72. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Düzce Postası Gazetesi köşe yazarları, muhabirleri ve editörleri yoğun gündemden fırsat bulup hep beraber gazetenin yeni yaşını kutladılar. Bayram Ali Kubilay’ın davetlisi olarak Evcek Köy Yaşam Alanı’nda bir araya gelen Düzce Postası Gazetesi kadrosu doğa ile içi içe bir ortamda hem sohbet edip, hem de gündemden uzakta stres attılar.

Düzce Postası Gazetesi’nin köşe yazarlarından; gazeteci-yazar Metin Köseer, Hasan Bostancı, Abdullah Çelebioğlu, Harun Agah Altay, Dr. Serkan Özkul, Mehmet Emin Sönmezoğlu, Rümeysa Nur Kuşçuoğlu ve Gamze Akçay’ın katılım gösterdiği geceye, Prof. Dr. Celal Erbay da video arama ile bağlanarak Düzce Postası Gazetesi ve ekip arkadaşlarına dair iyi dilek temennilerini sundu.

Hep birlikte yenen yemeğin ardından Emekli Müftü Mehmet Sönmezoğlu’nun yemek duası yaptığı gecede Şair Abdullah Çelebioğlu da kısa bir şiir dinletisi sundu.

Düzce Postası Gazetesi’nin 72. yaş günü kutlamaları fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.


Editör: Z. Serap Arslan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız