Özel idare beton santrali faaliyete geçti

Düzce İl Özel İdaresi’ne ait Konuralp yerleşkesinde mevcut asfalt şantiyesi içerisine 120 m3/saat kapasiteli beton santrali kurulum çalışması tamamlandı.

Özel idare beton santrali faaliyete geçti
26.07.2022 - 12:15
Haber Merkezi

Kurban kesimi ve dualarla gerçekleştirilen açılış törenine Vali Cevdet Atay, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyeleri, Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen ve muhtarlar katıldı.

İl Özel İdaresi; asfalt plenti, taş ocağı ve yeni hizmete aldığı beton santrali ile yol yapımında gerekli tüm malzemeleri kendi imkanları ile temin etmiş olacak. Hizmete alınan beton santrali ile Düzce’de beton yol yapımının yanı sıra; V kanalı ve menfez imalatları için ihtiyaç duyulan betonun üretimi de Özel İdare’ye ait tesis tarafından sağlanacak. Bu kapsamda 120 m³/saat kapasiteli beton santrali kurulum çalışması tamamlandı. Kurulumu yapılan beton santralinde üretimi yapılacak olan beton ile 2022 yılı içerisinde 30 km silindirle sıkıştırılmış beton (SSB) yol çalışması planlanmış olup, yapılacak olan yolların altyapı çalışmalarına da başlandı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız