TÜBİTAK ARDEB 1005 programı projesi’ne destek

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) bünyesinde faaliyet gösteren Araştırma Destek Programları Başkanlığı’nın (ARDEB) 1005 - Ulusal Yeni Fikirler ve Ürünler Araştırma Destek Programı kapsamında Düzce Üniversitesi’nin katma değerli projeleri desteklenmeye devam ediyor.

TÜBİTAK ARDEB 1005 programı projesi’ne destek
29.07.2022 - 11:17
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Budakçı’nın "Kabin Tipi Tam Otomasyon Boya Temizleme Makinesi" başlıklı projesi,  TÜBİTAK ARDEB 1005 programı kapsamında desteklenmeye layık görüldü. Desteklenen proje ile Düzce Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Doktora Öğrencisi Öğr. Gör. İzham Kılınç, doktora projesinin çalışmalarını yürütürken, Düzce Üniversitesi Lisansüstü Orman Fakültesi öğretim elemanı Arş. Gör. Dr. Mustafa Korkmaz ise proje çalışmasına araştırmacı olarak katkı sağlıyor.

 

 Projeleriyle ülkenin, bölgenin ve Düzce’nin kalkınmasına ve gelişmesine katkı sunan Düzce Üniversitesi, başarılı akademisyenleriyle ve öğrencileriyle birlikte üretmeye devam ediyor.

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız