Ak Parti’den Kaynaşlı çıkartması

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin öncülüğünde, AK Parti İl Teşkilatı köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

3.08.2022 - 10:03
Güncelleme 3.08.2022 - 11:10
Haber Merkezi

AK Parti heyeti bugün Kaynaşlı İlçesine bağlı 10 köyü gezerek, vatandaşlarla bir araya geldi. Gerçekleştirilen köy ziyaretlerine AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Düzce Millet Vekili Fahri Çakır, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, Kaynaşlı İlçe Başkanı Bayram Parlak, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Akdoğan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyesi Hasan Ergin, ve Parti üyeleri katıldı. 

 

Ziyaretlerde açıklama yapan İl Başkanı Mustafa Keskin, “Bugün Kaynaşlı’dayız. Kaynaşlı İlçemizin Altunköy’ündeyiz. Burada Sayın Milletvekilimiz Fahri Çakır’la İl Genel Meclis Başkanımızla, Kadın Kolu Başkanımızla, İl Gençlik Kolu Başkanımızla, İlçe Başkanımızla, İl ve İlçe teşkilatlarımızla ağustos ayı içerisinde Düzce’nin bütün köylerini Milletvekillerimizle beraber dolaşmak için bugün yola çıktık. Zaten köylerimizi dolaşıyorduk ve bu ağustos ayı içerisinde tüm ilçelerimizde teşkilat olarak sahada olacağız. Sadece bu dolaşma Düzce’de olmayacak. 81 İlin 81’inde de AK Parti teşkilatları olarak milletvekilleri insanlarımızla beraber hemhal olacağız. Biz yaklaşık 21 yıldan beri tüm teşkilat çalışmalarımızda seçim olsun olmasın şehir merkezlerimizi, köylerimizi dolaşıyoruz. Milletle iç içe bir siyaset yapıyoruz. Cumhurbaşkanımızdan öyle talimat alıyoruz. 14 Ağustos’ta 22 yaşına gireceğiz. Kurulduğu günden bugüne insanla olan diyaloğumuz insanla odak noktası olarak yaptığımız siyaset burada devam ediyor. Vatandaşlarımızla çok güzel sohbetler ediyoruz, dertlerini dinliyoruz. İnsanlara yardımcı olacağımız konularda yardımcı oluyoruz. İnşallah Cumhurbaşkanımızı AK Partimizi en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz uğraşıyoruz. Başta muhtarımız olmak üzere tüm köy halkına çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Altunköy’ünde konuşan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ise “Evvela katılan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. İl Genel Meclis Başkanımız, İlçe Başkanımız, İl Başkanımız tüm parti kademelerinde yer almış, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte bugün Kaynaşlı İlçesindeyiz. Bugün akşama kadar 10 köyümüzü tamamlayacağız. Şu an Altınköy’deyiz. Gerçekten altın gibi bir köy, altın gibi kalbi olan insanlarla beraberiz. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Tabi biz AK Parti siyaseti yapıyoruz, AK Partiye yüksek teveccühün gösterildiği, hizmetlerin bizzat yerinde görmek de bizi ayrıca mutluluk veriyor. Tabi Cumhurbaşkanımızın talepleri talimatları var. Biz onları yerine getirmeye çalışıyoruz. Vatandaşa dokunmak, vatandaşa gitmek. Biz sizin hizmetkarınız, biz milletin hizmetkarıyız. Dolayısıyla bizim meselemiz hizmet, başka bir derdimiz yok. Hizmetleri yerinde görmek, eksik olanları tespit etmek ve bunları tamamlamak üzere programlamak. Yaptığımız iş bundan ibaret. Tabi ki hizmetleri getirdik. Az olan var, yetersiz olan var, muhtarlarımızla görüşüyoruz. Eksiğimiz yok mu tabi ki var ama 20 yılı aşkın sürede yaptığımız hizmetlerin sonucunu gördüğümüzde bakıyoruz iyi bir yerdeyiz. Ama daha gidecek yolumuz var. İnşallah sizin desteklerinizle beraber bu yolu birlikte getireceğiz. Ben herkese çok teşekkür ediyorum. Özellikle tüm katılımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum. Elinize yüreğinize sağlık. İnşallah daha güzel günlerde görüşmek üzere” şeklinde konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız