TÜRMOB Genel Başkanı’ndan Düzce’ye ziyaret

TÜRMOB Genel Başkanı’ndan Düzce’ye ziyaret
10.08.2022 - 16:27
Güncelleme 10.08.2022 - 16:30
Haber Merkezi

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği Genel Başkanı Emre KARTALOĞLU, Genel Sekreteri Yahya ARIKAN, İstanbul Oda Başkanı Erol Demirel, Sakarya Oda Başkanı Erdinç Atalay, Kocaeli Oda Başkanı Özcan Çakır, İstanbul Odası önceki dönem Başkanı Yücel Akdemir, Sakarya Odası önceki dönem Başkanı Ertuğrul Kocacık ve Ordu Odası önceki dönem Başkanı Bahadır Baş, birliğin Ekim ayında yapılacak olan Genel Kurul seçim çalışmaları kapsamında Düzce Mali Müşavirler Odasına ziyarette bulundular.

Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Birol Aksu, Yönetim Kurulu, oda kurul üyeleri ve üst birlik delegeleri ve üyeler bir araya gelen ekip 2022-2023 çalışma dönemi faaliyetleri hakkında bilgi aktararak, Düzce Odasının TÜRMOB Genel Kuruluna destek ve katkılarını istediler.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası

 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız