Yeni eğitim yılına hazırlık toplantısı

2022-2023 eğitim öğretim yılı hazırlık ve genel değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç başkanlığında gerçekleştirildi.

Yeni eğitim yılına hazırlık toplantısı
7.09.2022 - 18:30
Haber Merkezi

12 Eylül tarihinde başlayacak olan 2022-2023 eğitim-öğretim yılı öncesinde il genelindeki okullarda yürütülen hazırlıkları değerlendirmek ve okul yöneticilerini bilgilendirmek üzere İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç başkanlığında, Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, Merkez ilçede görev yapmakta olan okul ve kurum yöneticilerinin katılımlarıyla yeni eğitim öğretim yılı hazırlık ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Merkez Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde düzenlenen toplantıda; okul çevrelerinde alınacak güvenlik tedbirleri, okul servis araçlarının denetimine yönelik yürütülen çalışmalar, devam eden güçlendirme çalışmaları, yapımı tamamlanan ve devam eden eğitim yatırımları, okullarımızdaki fiziksel şartların iyileştirilmesi, öğrencilerin akademik, sosyal, sportif, sanatsal vb. alanlarda başarılarının artırılmasına yönelik yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirme ve değerlendirme yapıldı. 

Eğitim-öğretimin huzur ve güven içerisinde sürdürülebilmesi adına tüm çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü ve takip edildiğini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, “Okullarımız hazır, Düzce yeni eğitim öğretim yılına hazır!” diye konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız