Ortak yaşam alanlarında hummalı çalışma

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 56 mahalle genelinde sürdürdüğü yabani ot temizliği ve çim biçme çalışmalarına devam ediyor. Güz mevsimiyle birlikte Bahçeşehir bölgesinde çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, büyüyen otların temizliğini sağlayarak ortak yaşam alanlarını estetik hale getiriyor.

14.09.2022 - 15:15
Güncelleme 14.09.2022 - 18:11
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde temizlik çalışmalarını sürdüren ekipler, yeşil alanlarda çalışmalarına devam ediyor.

Güz mevsimiyle birlikte temizlik çalışmalarını hızlandıran ekipler, bölge genelinde ortak kullanım alanlarının çimlerini biçerken bir yandan da yabani ot temizliği gerçekleştiriyor.  Yapılan çalışma sayesinde yeşil alanların bakımlı ve düzenli şekilde korunurken aynı zamanda alanların estetik açıdan da güzel görünmesi sağlanıyor.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız