7 mahalleye yeni bina kazandırılıyor

Düzce Belediyesi ile vatandaşlar arasında köprü vazifesi gören muhtarların çalışma şartları iyileştiriliyor. Düzce Belediyesi, muhtarlık binalarının daha modern ve kullanışlı hale gelmesi için 7 mahalledeki çalışmalarını sürdürüyor.

14.09.2022 - 16:29
Güncelleme 14.09.2022 - 18:12
Haber Merkezi

DÜZCE Belediyesi, mahalle muhtarlarının hizmet standartlarının arttırılması yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede ihalesi yapılan Tokuşlar, Beyciler, Aşağı Yahyalar, Sarayyeri, Soğukpınar, Akpınar ve Camikebir Mahallelerinde inşaatları başlayan yeni muhtarlık hizmet binalarında eş zamanlı olarak çalışmalar devam ediyor.

AŞAĞI YAHYALAR

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 7 mahalle genelinde devam eden inşa çalışmalarında Aşağı Yahyalar Mahallesine yapılan yeni hizmet binasın iç kısmında fayans döşeme, pencere pervazları yerleştirilirken, kısa süre içerisinde kalan işlerin de tamamlanarak hizmete alınması planlanıyor.

SARAYYERİ – BEYCİLER – CAMİKEBİR

Sarayyeri Mahallesinde bulunan bina da ise binanın iskeleti ortaya çıkarken lavabo fayanslarının döşenmesi ve pencerelerin takılmasına yönelik çalışmalar devam ediyor. Beyciler Mahallesinde de sürdürülen çalışma çerçevesinde binanın dış sıva işleri ve mantolaması devam ederken Camikebir Mahallesinde ise yeni binanın temeli atılarak inşa çalışmalarına geçildi.

SOĞUKPINAR – TOKUŞLAR – AKPINAR

Öte yandan, Soğukpınar, Tokuşlar ve Akpınar Mahallelerinde devam eden yeni muhtarlık binalarına yönelik inşaat çalışmaları hızlı şekilde tamamlanarak kısa süre içerisinde mahalle sakinlerinin hizmetine açılacak.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız