Eğitici eğitimleri tamamlandı

DÜZCE İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi tarafından hazırlanan ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) tarafından hibe edilen “Ölçme ve Değerlendirmede Yeni Yaklaşımlar” ve “Öğretmenlerin Ölçme ve Değerlendirme Yeterliliklerinin Artırılması” projeleri kapsamında yapılan eğitici eğitimleri tamamlandı.

 Eğitici eğitimleri tamamlandı
15.09.2022 - 15:59
Haber Merkezi

İki uzman eğitimci tarafından, 80 öğretmene ölçme ve değerlendirme eğitimi verildi.

Eğitici eğitimlerine katılım sağlayarak, eğitim sürecini tamamlayan öğretmenler, sertifikalarını İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç ve Strateji Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürü Yaşar Bilir'in elinden aldılar.

Yapılan eğitimlerde öğretmenler; analitik düşünme ve yenilik/yaratıcılık, profesyonel anlamda ölçme ve değerlendirme istatistik yönetimi, etkin öğrenme ve öğrenme stratejileri, karmaşık problem çözme, eleştirel düşünme ve analiz, yaratıcılık, orijinallik, liderlik ve sosyal etki, teknoloji kullanımı konularında eğitim alarak, mesleki becerilerine katkı sağladılar.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız