İki kulübe daha eşofmanlarını teslim edildi

DÜZCE Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ‘Spor Şehri Düzce’nin sağlıklı şekilde ilerlemesinin alt yapı taşı olan Amatör Spor Kulüplerinin yanında olmaya devam ediyor. Başkan Özlü, toplamda 24 Amatör Spor Kulübüne 600 eşofmanın dağıtımını sürdürüyor.

15.09.2022 - 17:56
Güncelleme 15.09.2022 - 18:04
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehrin yeniden imarı, sosyal belediyecilik çalışmaları, eğitim ve kültür noktasında gerçekleştirdiği çalışmaların yanı sıra Düzce’nin spor şehri olması noktasında spor kulüplerine destek olmayı da ihmal etmiyor.

İLK ZİYARET DÜZCE 81 YILDIZSPOR’A

Başkan Özlü’nün bu ay ki ilk durağı ise Düzce 81 Yıldızspor olurken, ziyaretlerine Gençlik ve Spor Müdürü Yasin Tüfekçi ile Belediye Meclis Üyesi Bayram Ali Kubilay da eşlik etti. 

Kulüp başkanı Metin Pişkin, teknik heyet ve futbolcuların hazır bulunduğu ziyarette sporculara eşofman takımı hediye eden Başkan Özlü, çalışmalarında başarılar diledi.

AZİZİYESPOR’A DA EŞOFMAN DESTEĞİNDE BULUNDU

Ardından, Gençlik ve Spor Müdürü Yasin Tüfekçi ile birlikte Aziziyespor Kulübüne geçen Başkan Dr. Faruk Özlü,  burada kulüp başkanı Murat Postoğlu ve sporcular ile buluştu. Eşofman takımlarını takdim eden Başkan Özlü, sporcularla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

SPORUN GELİŞMESİ İÇİN HER ARGÜMANI DEĞERLENDİRECEĞİZ

Düzce Belediyesi olarak spora desteklerini sürdüreceklerini, Düzce’nin bir sporcu fabrikası haline gelmesi noktasında üzerlerine düşeni yapacaklarını ifade eden Başkan Özlü, “Her branşta mücadele eden sporcularımız bizim için değerli. Onların elde edecekleri başarılar bizleri mutlu edeceği gibi ülkemizin sporuna da katkı sağlayacaktır. Amatör kulüplerimizin zor şartlar altında mücadelelerini görüyor ve takdirle karşılıyoruz. Nakdi yardımlarla başladığımız destek çalışmamız, Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzün yaptığı hazırlıklar çerçevesinde eşofman ve spor malzemesi yardımlarımızla devam ediyor. İlimizde her amatör spor branşının gelişmesi ve başarılı olması noktasında her türlü argümanı değerlendireceğimizin bilinmesini isterim” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız