"Herkese yürekten teşekkür ediyorum"

Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Düzce Şubesi’nin olağan genel kurulu 23 Ekim’de yapılacak. 14 yıldır sendikanın başkanlığını yürüten Ömer Faruk Çelebi ise aday olmayacağını açıkladı.

"Herkese yürekten teşekkür ediyorum"
17.09.2022 - 17:18
Haber Merkezi

Eğitim-Bir-Sen Düzce Şubesi 6. Olağan Kongresi önümüzdeki ay gerçekleştirilecek. Kongre süreci başlarken, delege adaylık başvuruları ise 13 Eylül itibariyle sona erdi.

Eğitim-Bir-Sen’in 14 yıldır başkanlığını yapan Ömer Faruk Çelebi ise, bu süreç zarfında, “Umut bir tohumsa kefen zarında, gün olur fışkırır bir orman olur” felsefesiyle, yönetim kurulunda görev alan arkadaşları ile aldıkları emanetin sorumluluğunu bilerek, ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını söyledi.

 

“YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Çelebi, “Bu süreçte rahmetli Mehmet Akif İnan hocamızın manevi rehberliği başta olmak üzere, beraber görev yapmaktan onur duyduğum Memur-Sen Onursal Genel Başkanımız Sayın Ahmet Gündoğdu'ya, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanımız Sayın Ali Yalçın'a, 14 yıl boyunca beraber çalıştığımız çok değerli genel başkan yardımcılarımıza yol gösterici liderlikleri için teşekkür ediyorum. Yine bu süre zarfında omuz omuza yürüdüğüm şube başkanı arkadaşlarıma, yönetim kurulunda beraber çalıştığım dostlarıma, işyeri temsilcilerimize, kadın komisyonumuza, ilçe yönetimlerimize yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Göreve devam etmeme kararı aldığını ve 23 Ekim 2022 tarihinde yapılacak olan olağan kongrede başkanlık görevini bu bayrağı daha da yukarılara taşıyacağına inandığı arkadaşlarına emanet edeceğini kaydeden Çelebi, “Başkanlık görevim süresince istemeden de olsa kırdığım, üzdüğüm bütün dostlarımdan, bizleri bu kutsal göreve layık gören tüm gönül dostlarımdan haklarını helâl etmelerini istiyorum” ifadelerini kullandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız