Minikler çöp toplama etkinliği yaptı

İKLİM değişikliği ile birlikte atık yönetimi ve çevre bilincinin önem kazandığı şu dönemde bilinçsiz tüketiminin olumsuz getirisi olan çöp körlüğüne dikkat çekmek amacıyla tüm dünyada bir temizlik hareketi olarak başlatılan Dünya Temizlik Günü sosyal sorumluluk projesine Düzce Merkez Kaptan Altay Altuğ Kızılay Anaokulu minik öğrencileri de destek verdi.

Minikler çöp toplama etkinliği yaptı
19.09.2022 - 18:01
Haber Merkezi

“Lets Do İt” hareketi öncülüğünde toplanan minikler, atık farkındalığı oluşturmak için doğaya atılan atıkları topladılar.

Okul Müdürü Nuray Eran Türedi, “Bu etkinlikle attığımız her bir atığın doğal kaynaklarımızı tüketeceğini vurgulamak istiyoruz. Miniklerimiz sürdürülebilir bir gelecek için, yaşanabilir bir dünya için el ele verip farkındalık yarattılar. Bu durum gelecek adına ümit vaad ediyor” şeklinde konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız