Ayşenur Otlu TSO 1. Meslek Komitesine Aday

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TSO) 2 Ekim’de gerçekleştirilecek olan organ seçimlerinde 1. Meslek Komitesi’nden aday olan Dr. Ayşenur Başbuğ Otlu, Düzce Postası’nı ziyaret etti.

20.09.2022 - 17:28
Güncelleme 20.09.2022 - 17:37
Haber Merkezi

MEVCUT TSO Başkanı Tuncay Şahin, Ümit Ülgen ve Halil Uzun’un yer aldığı listeye karşı İdris Bahadır ve Fatma Bakan ile birlikte mücadele eden Otlu, gazete, basın-yayın, sağlık, eğitim, güvenlik hizmetleri ve benzeri sektörlerin temsilcilerinin oy kullanacağı seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

Aslen Elazığlı olduğunu ve 2007 yılından bu yana Düzce’de yaşadığını ifade eden Otlu, “Düzce için gerekeni bir şekilde şimdiye kadar yaptım. Uzun yıllardır Düzce’de yaşamaktayım. İnsanlarla ilgili ve Düzce ile ilgili yapmamız gereken, gerek ticari gerek sağlık açısından girişimleri uzun dönemde değişik ufuklarla, değişik vizyonla yapacağımıza inandığımız için bu yola çıktık. Diğer arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. İnşallah seçimler sonrasında da güzel şeyler olacak” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında üye ziyaretleri gerçekleştirdiğini belirten Otlu, hem onların isteklerini birebir öğrenme, hem de tanışma imkanı bulduklarını kaydetti.

Otlu, “Hayattaki en önemli şey sağlık, saygı ve birlik beraberlik. Birlik ve beraberlik içinde her şeyin çok güzel olacağına inanıyorum” sözleri ile açıklamasını sonlandırdı.

Özel Çağsu Hastanesi'nde çocuk hastalıkları uzmanı olarak çalışan Dr. Ayşenur Başbuğ Otlu, evli ve 2 çocuk annesi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız