Gençlerin dünyasına manevi dokunuş

“Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum” projesnin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Gençlerin dünyasına manevi dokunuş
21.09.2022 - 18:04
Haber Merkezi

Düzce İl Müftülüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğünün iş birliğinde hazırlanan “Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum” projesi kapsamında Diyanet Gençlik Merkezleri ve MEB ortaokulları arasında düzenlenecek ortak programlar için Gençlik Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda proje tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Müftülüğü adına İl Müftü Yardımcısı Hasan İzmirli, İl Kadın Erkek Gençlik Koordinatörleri ve Gençlik Merkezi Manevi danışmanları, Gençlik Spor İl Müdürlüğü adına Spor Şube Müdürü Aytekin Keleş, Milli Eğitim İl Müdürlüğü adına ilgili Eğitim Şube Müdürü Veysel Dişçi, proje koordinatörü okul müdürleri ve kulüp öğretmenleri katıldı.

Toplantıda katılımcılara hitap eden İl Müftü Yardımcısı Hasan İzmirli, gençlerin geleceğin teminatı olduğu ve maharetli ellerde bir taşın özenle işlenip nadide bir tesbihe dönüşmesi gibi gençlerimizin de maharetli hocalar eliyle geleceğin teminatı nadide birer insan olarak yetişmeleri için gayret sarf edilmesi gerektiğini ifade etti.

Proje kapsamında, Değerler Kulübüne seçilen gönüllü öğrenciler ile yıl boyu çeşitli eğitim ve saha çalışması yapılarak gençlerin manevi dünyalarına etkin bir dokunuş yapılması hedefleniyor.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız