4 adet taşınmazının ihalesi gerçekleştirilecek

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından Düzce Üniversitesi’nin; 4 adet taşınmazının kiralama ihalesi gerçekleştirilecek.

4 adet taşınmazının ihalesi gerçekleştirilecek
22.09.2022 - 12:09
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi’nde “Fotokopi, Baskı, Kitap ve Düzce Üniversitesi Ürünleri Satış Dükkanı ile Mühendislik Fakültesi Kantini”, Akçakoca Yerleşkesi’nde ise Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Kantini ile Akçakoca Meslek Yüksekokulu Kantini olmak üzere 4 ayrı alanın ihaleleri, 30 Eylül 2022 tarihlerinde Düzce Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.

2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 35/d ve 51(g) bendine göre yapılacak ihalenin dokümanları Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nda ücretsiz görülebiliyor ve temin edilebiliyor.  Ayrıca, ilan metnine internet adresinden ulaşılabiliyor.

13 Fakültesi, 1 Enstitüsü, 2 Yüksekokulu, 10 Meslek Yüksekokulu, 3500’e yakın personeli bulunan Düzce Üniversitesi yerleşkelerinde, 2022-2023 Akademik Yılı’nda 32.000 civarında öğrenci eğitim-öğretim görecek. Konuralp Yerleşkesi’nde 9 ayrı kantin ve kafeterya da faaliyet gösteriyor.  

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız