Başkan Özlü, mahalle muhtarlarıyla buluştu

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek taleplerini değerlendirmeye devam ediyor. Başkan Özlü 8 mahalle muhtarıyla buluşarak sorunlarını ve çözüm önerilerini masaya yatırdı.

22.09.2022 - 12:48
Güncelleme 22.09.2022 - 12:54
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü mahalle ziyaretlerinin yanı sıra mahalle muhtarlarıyla da bir araya gelerek, talep ve istek ve önerilerini dinlemeyi sürdürüyor.

Başkan Özlü, son olarak Erguvan Sosyal Tesislerinde 8 mahalle muhtarı ile bir araya geldi. Toplantıya Başkan Yardımcıları Hasan Günden ile Okan Kaltu’unun yanı sıra AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, Muhtarlık İşleri Müdürü Gönül Asuk ve bazı birim müdürleri de katıldı. Başkan Özlü; Yukarı Yahyalar Mahalle Muhtarı Ayşe Yıldırım, Aşağı Yahyalar mahalle muhtarı Turan Gemicioğlu, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Osman Seyis, Derelitütüncü Mahalle muhtarı Sami Çil, Soğukpınar mahalle muhtarı İzzet Uysal, Dedeler Mahalle Muhtarı Azmi Dede, Akpınar Mahalle Muhtarı Tuncay Er, Koçyazı Mahalle muhtarı İsmet Mısır’ı misafir ederek etti.

Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından her mahalleye yönelik hazırlanan dosyaları inceleyen Başkan Özlü, ardından muhtarları dinledi.

Mahallelerine yönelik istek ve taleplerini bire bir değerlendiren Başkan Dr. Faruk Özlü, iletilen taleplerin hızlı şekilde sonuca bağlanması için başkan yardımcıları ve birim müdürlerine talimat verdi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız