Düzce’de yeni fabrika

1979 yılından itibaren Endüstriyel Tip Soğutma Kuleleri, Mühendislik, İmalat ve Montaj konularında faaliyet gösteren Cenk Endüstri Tesisleri İmalat ve Taahhüt A.Ş., Düzce Organize Sanayi Bölgesi’nde 1.etab açılışını yaparak, faaliyete başladı.

Düzce’de yeni fabrika
23.09.2022 - 17:52
Haber Merkezi

32 ülkede 800’den fazla proje referansına ulaşan ve kuruluşunun 43.yılını kutlayan Cenk Endüstri, Beyköy Beldesi sınırları içerisinde bulunan Düzce Organize Sanayi Bölgesi’nde 8.000m² kapalı inşaat alanı olarak yer alacak fabrikanın 1.etabı olan 3.900m² lik alanın açılışını, Düzce OSB Yönetim Kurulu, Düzce Üniversitesi Dr. Engin Pak Cumayeri Meslek Yüksekokulu Müdürü, Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Müdürünün katılımlarıyla gerçekleştirdi.

Cenk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Ersan Bakanay, CEO Birhan Bakanay ve Teknik Müdür Ahmet Fazıl Topçam’ın açılış konuşmalarıyla başlayan program, davetlilerin fabrika alanını gezdirilmesiyle devam etti.

Çelik konstrüksiyon ve kaynaklı imalat ürünlerinin üretileceği tesiste davetlilere, çok gelişmiş yangın istasyonu, teknolojik bir kazan dairesi, kendi testlerini gerçekleştireceği arge test istasyonu, bütün imalatın elektrik ihtiyacını karşılayacak dizel jeneratör grubu tanıtıldı.

Yakın zamanda güneş panelleriyle çevre dostu olarak kendi elektriğini üretmeyi hedefleyen Cenk Endüstri, 1979 yılından beri saha montajlı ve paket tip su soğutma kuleleri imalatçısı ve müteahhitliğini yapıyor.

Cenk A.Ş., CTP, betonarme, sıcak daldırma galvanizli çelik ve işlenmiş ahşap gibi çeşitli yapı elemanlarına sahip soğutma kuleleri için tasarım ve taahhüt, eski mekanik çekişli veya doğal çekişli su soğutma kulelerinin modernizasyonu, iyileştirilmesi ve bakımı, tesisin tasarım ve detay mühendisliği, MCC panoları, FCD'ler, PLC panoları, kontrol filozofisi ve kontrol yazılımları, enstrümanlar, kablolar, kablo kanalları, aydınlatma, yıldırımdan korunma, topraklama, sirkülasyon pompaları, boruların teminini içeren anahtar teslim su arıtma tesisi projeleri, yükselticiler, vanalar, genleşme derzleri, sökme parçaları, kum filtreleri, mekanik filtreler, filtre pompaları, lokal kontrol panelleri, dozaj pompaları, dozaj tankları, dozaj kimyasalları, depolama tankları, kimyasal transfer pompaları, erişilebilirlik platformları, yürüme yolları gibi ürünler ile ilgili de hizmet veriyor.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız