Hayat şekerden tatlıdır!

19-25 Eylül “Dünya Şeker Tüketimine Dikkat Haftası” kapsamında Düzce 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi'nde program gerçekleştirildi.

Hayat şekerden tatlıdır!
23.09.2022 - 18:10
Haber Merkezi

Aşırı şeker tüketiminin insanların sağlıklarını olumsuz etkilediği, obeziteden hipertansiyona, kalp damar hastalıklarından, kronik böbrek yetmezliğine ve depresyona kadar birçok hastalığı tetiklemesi ile devlet sağlık giderlerini arttırması gerçeğinden yola çıkan Türk Böbrek Vakfı, 19-25 Eylül tarihlerini “Dünya Şeker Tüketimine Dikkat Haftası” olarak planladı.

Bu kapsamda;  Düzce 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi'nde, “Dünya Şeker Tüketimine Dikkat Haftası” programı gerçekleştirildi.

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Endokrinolojisi Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İlknur Arslanoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı programa; Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Yaşar Bilir ve Yasemin Çağır’ın yanı sıra okul idareci, öğretmen ve öğrencileri katılım sağladılar.

Katılımcılar, büyük bir dikkat ve beğeniyle programı dinlediler.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız