Stres, öfke, kaygı ve iletişim eğitimi verildi

Düzce Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Akçakoca ilçesinde yurtlarda görevli personele stres, öfke, kaygı yönetimi, sağlıklı iletişim becerileri, gençlik döneminde karşılaşılabilecek ruhsal sorunlar, gençlere yaklaşım, psikolojik ilkyardım eğitimi verildi.

Stres, öfke, kaygı ve iletişim eğitimi verildi
3.10.2022 - 16:45
Haber Merkezi

Gençlerin ruh sağlığının korunması ve psikolojik dayanıklılığının artırılması amacıyla Düzce İl Sağlık Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen eğitim çalışmalarına Akçakoca’da devam edildi. Akçakoca Kredi Yurtlar Kurumunda görev yapmakta olan personellere Psikolog Hatice Günler ve Psikolog Merve Kelleci tarafından eğitim verildi.

Verilen eğitimde stres yönetimi, öfke yönetimi, kaygı yönetimi, sağlıklı iletişim becerileri, gençlik döneminde karşılaşılabilecek ruhsal sorunlar, gençlere yaklaşım, psikolojik ilkyardım ve gerekli yönlendirmenin yapılabilmesi adına ildeki psikososyal destek kaynaklarına ilişkin bilgilendirme yapıldı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız