Yeni kartlar kampüste, vize işlemleri merkez de

Düzce Belediyesi, üniversite hayatlarını Düzce’de sürdürmek için gelen öğrencilerin şehir içi ulaşım kartlarını alabilmeleri için Düzce Üniversitesinde stant kurdu. Öğrencilerin şehir merkezine gitmelerine gerek kalmadan Ulaşım Kartlarını almaya başladı.

Yeni kartlar kampüste, vize işlemleri merkez de
4.10.2022 - 16:45
Güncelleme 4.10.2022 - 16:50
Haber Merkezi

DÜZCE Belediyesi, Ulaşım A.Ş. yeni eğitim-öğretim dönemi ile birlikte kayıt yaptırmak için Düzce Üniversitesine gelen öğrencilerin kent karta kolayca ulaşabilmeleri adına stant açtı.

Belediye iştirak şirketlerinden olan Düzce Ulaşım A.Ş. tarafından kampus alanında yürütülen kent kart çalışmasını Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Günden ve Oya Kocaman ile Ulaşım A.Ş. yöneticileri de yerinde takip ederken,  Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ise alanda bulunan öğrencilere, Düzce’nin turistik bölgelerinin yer aldığı tanıtım broşürü ile fındık ve kolonya hediye etti.

 
GÜNDEN; “ÖĞRENCİLERİMİZİ YORMADAN AYAKLARINA HİZMETİ GETİRİYORUZ”

Ulaşım A.Ş. nezdinde üniversite öğrencilerine yönelik sürdürülen çalışmanın ilk gününü değerlendiren Başkan Yardımcısı Hasan Günden, Düzce Üniversitesinde öğretim sezonunun başladığını belirterek, “Düzce Belediyesi olarak öğrencilerimizi karşılıyoruz. Ayrıca Ulaşım A.Ş. olarak indirimli öğrenci ulaşım kartlarıyla alakalı bir stant kurduk. Merkezde bulunan öğrencilerimiz için merkez ofisimizde, üniversitede ise 2 arkadaşımızla bu işlemler bitene kadar mesaimizi sürdüreceğiz. Çocuklarımızı yormadan ayaklarına hizmeti getirmiş olacağız. Belediyecilikte asli görevlerimiz sosyal belediyecilik. Burada yapmış olduğumuz çalışmada sosyal belediyeciliğin bir gereği. Belediye Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü’nün eğitim ve sosyal belediyecilik alanında bizlere talimatlarıyla elimizden gelen her şeyi yapıyoruz” şeklinde konuştu.

KOCAMAN; “ÖĞRENCİLERİMİZE HOŞGELDİNİZ DİYORUZ”
Başkan Yardımcısı Oya Kocaman ise “Öncelikle yeni eğitim-öğretim dönemi için Düzce Üniversitesine gelen öğrencilere hayırlı olması temennilerimizi iletiyoruz. Sosyal Belediyecilik anlamında öğrencilerimizin indirimli karttan faydalanmaları adına çalışma gerçekleştiriyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüzde Düzce’mize dair bir takım hediyeler ile şehrimizi tanıtıcı broşürlerimizi sunuyoruz” dedi.

YENİ KARTLAR KAMPÜSTE VİZE İŞLEMLERİ MERKEZ DE

Ulaşım A.Ş. bir yandan üniversite kampusunda ilk kez kart alacak olan öğrencilerin işlemlerini kolaylaştırma çalışması gerçekleştirirken diğer yandan da merkez binası üzerinden yoğunluk süresince 08.30 ile 19.00 saatleri arasında kent kart vize işlemleri ile kart basımı çalışmalarını aralıksız devam ettirecek.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız