Acılarını paylaştılar

Düzce Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, “Güzel Sanatlar Komşulara Dokunuyor” projesi kapsamında birkaç ay önce eşini kaybeden komşularına taziye ziyaretine bulundular.

Acılarını paylaştılar
6.10.2022 - 16:10
Haber Merkezi

Taziyede duygulu anlar yaşandı. Kendisini tanımayan gençlerin, kültürümüzde olan bu ziyaret sonucunda acılarını paylaşmanın verdiği huzur yaşanmış oldu. Ziyarette kuran okundu ve merhumun ruhuna hediye edildi. Aile bu ziyaretten çok memnun kaldı.

Kültürel değerleri yaşatmak amacıyla yapılan proje, her şubeden gönüllü birer öğrenci ve gönüllü öğretmenler tarafından mahalle camii imamıyla işbirliği ile gerçekleştiriliyor.

“Güzel Sanatlar Komşulara Dokunuyor” projesinin amacının, “Kültürel değerleri öğrencilere aktarmak, okul hayat hazırlayan bir kurum değil hayatın kendisi olduğunu göstermek” olarak belirtiliyor.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız