Başkan Özlü’den eğitim çalışmalarına yakın markaj

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, il merkezinde ikili eğitimi sona erdirmek adına atılan adımlardan biri olan ve yapım aşamasında sona gelinen 48 derslikli Kasım Aktaş Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulundu.

Başkan Özlü’den eğitim çalışmalarına yakın markaj
6.10.2022 - 16:25
Haber Merkezi
2

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere olan 48 derslikli Kasım Aktaş Ortaokulu inşaatının son durumunu yerinde inceledi.

Aziziye Mahallesi’nde bulunan eski SSK Hastanesi’nin bulunduğu bölgede yapımı devam eden inşaatı ziyaret eden Başkan Özlü, 24 dersliği iş insanı Kasım Aktaş tarafından üstlenilen, 24 dersliği ise Milli Eğitim Bakanlığı ve Düzce Belediyesi tarafından yapılan 48 derslikli okulun Düzce’nin en büyük eğitim yuvası olacağını söyledi.

“ÇOCUKLARIMIZ EN İYİ VE EN GÜZELİ HAK EDİYOR”

Eğitimin her zaman birincil önceliklerini olacağını dile getiren Başkan Özlü, “Okullarımızın fiziki şartlarının iyileştirilmesi için uzun zamandır efor sarf ediyoruz. Bunun yanında ikili eğitimi sonlandırarak okullarımızı bir çatı altında topluyoruz. Kasım Aktaş Ortaokulu bu açıdan çok büyük bir eksikliği gidermiş olacak. Okulumuzun yapımı neredeyse tamamlanmak üzere. Bittiğinde çocuklarımız daha güvenli ve nezih bir ortamda eğitimlerini sürdürme imkanına sahip olacak. Aynı şekilde Azmimilli İlkokulumuzun yapımı da devam ediyor. O da tamamlandığında ikili eğitimi ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Bunun yanında şehir içi trafiğinde rahatlatılmasını sağlayacağız. Çocuklarımız, eğitimin en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Bizler de her şeyin en iyisine layık olan yavrularımız için gecemizi gündüzümüze katıp çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Ayşe
  Ayşe
  7.10.2022 07:38

  İkili eğitim nasıl bitiyor acaba Duzce'nin göbeğinde Işık ilkokulina 3 senedir bir kazma bile vurulmadi küçücük çocuklar saat 7de okuldan çıkıyor

 • Vatandaş
  Vatandaş
  7.10.2022 07:37

  Okulumuzun isminin değişmesini istemiyoruz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız