Düzce Üniversitesi kurumsal kimliğini yeniledi

Eğitim-öğretim, bilimsel araştırma, bölgesel kalkınma ve sosyal sorumluluk başta olmak üzere her alanda öncü faaliyetler gerçekleştiren Düzce Üniversitesi, kuruluş amacına ve vizyonuna uygun olarak yayınladığı “Kurumsal Kimlik Kılavuzu” ile yenilikçi bir çalışmayı daha hayata geçirdi.

Düzce Üniversitesi kurumsal kimliğini yeniledi
10.10.2022 - 17:39
Haber Merkezi

Değişimi yönetebilmenin idrakiyle kurumsal kimlik alanındaki çalışmaların önemini her fırsatta vurgulayan Düzce Üniversitesi, kurumsal itibarını geliştirecek ve marka değerini artıracak Kurumsal Kimlik Kılavuzu’yla, iletişim faaliyetlerini standart hale getirerek daha bütünleştirici bir yapı oluşturdu.

Düzce Üniversitesi’nin köklerinden ayrılmadan yenilenen logosunun yer aldığı Kurumsal Kimlik Kılavuzu’nda; logonun kullanımı, kurumsal renkler ve yazı karakterleri, kartvizit, antetli kâğıt, afiş, öğrenci kimliği, vb. gibi daha birçok görsel tasarım örnekleri bulunuyor.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız