Yeşil düşmanlarına bir tepki de Şerifoğlu’ndan: Bizleri çok üzdü

Şerifoğlu ailesi tarafından adeta bir doğa harikası haline getirilen Kervan Köprülü Kavşağındaki ağaçların ikinci kez kasıtlı olarak yakılması hayırsever işadamı Hamit Şerifoğlu’nu derinden üzdü.

Yeşil düşmanlarına bir tepki de Şerifoğlu’ndan: Bizleri çok üzdü
11.10.2022 - 10:28
Güncelleme 11.10.2022 - 10:43
Özel Haber

Düzce’nin en önemli geçiş güzergahlarından olan ve 60 dönümlük arazinin peyzaj çalışmalarını üstlenmesi dolayısıyla Düzceli hayırsever iş adamı Hamit Şerifoğlu’nun adı verilen Kervan Köprülü Kavşağı’ndaki ağaçların yakılması tüm kamuoyu tarafından esefle karşılandı.

Boyu 3 metre olan leylandi cinsi 50 adet süs ağacının kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kasıtlı olarak yakılmasına Hamit Şerifoğlu da tepki göstererek, “Dikip yetiştirdiğimiz, 12 senedir bakımını yaptığımız,  adeta bir doğa harikası haline gelmesi için uğraştığımız bu yeşil alanın ikinci defa kasıtlı olarak yakılması bizleri çok üzmüştür” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız