Wushu’da kürsü Düzce'nin

04-10 Ekim 2022 tarihleri arasında Afyonkarahisar'da yapılan Wushu Kung Fu Balkan Şampiyonasına Wushu Kung Fu İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Ayşegül Ödemiş ve Wushu Antrenörü Furkan Bilgili Eşliğinde katılan Düzce Wushu'lu sporcular ilimizi ve ülkemizi temsil ettiler.

Wushu’da kürsü Düzce'nin
12.10.2022 - 17:50
Güncelleme 12.10.2022 - 17:51
Haber Merkezi

İlimiz sporcusu Yağızhan Mustafa Ödemiş ilk girdiği kategori olan Baijide balkan ikinci olurken, ikinci girdiği kategori Nanchaku'da Balkan Şampiyonu oldu.

Bir diğer sporcumuz Sara Akofova büyük bayan Xingyiquan kategorisinde balkan üçüncüsü olurken, Mithatcan Zarifoğlu büyük erkek xingyiguan kategorisinde balkan ikincisi oldu. Yıldız erkek xingyiguan kategorisinde balkan ikincisi olan bir diğer sporcumuz ise Ahmet Kayra Ödemiş.

İlimiz sporcularından Gül Eda Genç yıldız bayan nanquan kategorisinde üçüncü, Serhat Etik genç erkek chanquan üçüncüsü, Taylan Uysal yıldız erkek chanquan üçüncüsü, Efekan Topçu  genç erkek nanquan üçüncüsü, Sefa Koç genç erkek taichiquan ikincisi, Yusuf Eren çelebioğlu ise yıldız erkek taichiquan ikincisi oldular.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız