Çocuklar da söz sahibi

Düzce’de Çocuk Hakları Komitesi'nin yeni dönem temsilcileri belirlendi. Temsilci olarak seçilen gençler, çocuklar için yapılacak çalışmalar ve alınacak kararlar da söz sahibi olacak.

Çocuklar da söz sahibi
17.10.2022 - 15:46
Haber Merkezi

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Çocuk Hakları Komitesi'nde yeni dönem kız ve erkek başkanları ile yürütme kurulu üyeleri seçildi. Düzce Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen seçimlere birçok okuldan öğrenci katıldı. Temsilcilerin seçilmesinin ardından açıklamalarda bulunan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ercan Öztürk, "Yeni seçilen üyeler ile yıl içerisinde yapılacak etkinliklerimizi ve çalışma takvimimizi belirledik. Arkadaşlarımız çocuk hakları komitesi ile çocukların yapabilecekleri çalışmalar üzerinde görüş alışverişi yaparak, çeşitli aktivitelerde bulunacak" dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız