3 komitede seçimler tamamlandı

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan seçimler sonucu oluşan 2., 7. ve 9. meslek komiteleri ilk toplantılarını yaptı. Toplantılarda komite başkanları ve yardımcıları belirlendi.

3 komitede seçimler tamamlandı
21.10.2022 - 11:54
Güncelleme 21.10.2022 - 12:00
Haber Merkezi

İnşaat müteahhitleri, inşaat malzemeleri satışı, yapı denetimi, savunma sanayi ve teknik hizmetler firmalarının yer aldığı 2. Meslek Komitesi, ilk toplantısını yaptı. Meclis Başkanı Tanju Acar’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya; Aydın Çetinkaya, Abdurrahman Erdemir, Ahmet Emin Şen, Ersel Bektaş, Erdem Akalın, Metin Şişman, Oda Sicil ve Sanayi Müdürü Yasin Göçmen ve KGK-GGK Meslek Komiteleri Sorumlusu Hatice Çakır katılım sağladı. Toplantıda; Komite Başkanı ve Komite Başkan Yardımcısı belirlendi. Buna göre; Komite Başkanı Erdem Akalın, Başkan Yardımcısı Abdurrahman Erdemir oldu.

Tekstil ürünleri imalatı ve satışı yapan firmaların yer aldığı 7. Meslek Komitesi toplandı. Meclis Başkanı Tanju Acar’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya; Ufuk Özdemir, Burhan Güneş, Emre Durmazoğlu, İshak Şengüloğlu, Nurettin Hızel, Efe Balaban, Ergin Hayali, Oda Sicil ve Sanayi Müdürü Yasin Göçmen ve KGK-GGK Meslek Komiteleri Sorumlusu Hatice Çakır katılım sağladı. Toplantıda; Komite Başkanı ve Komite Başkan Yardımcısı belirlendi. Buna göre; Komite Başkanı Ufuk Özdemir, Başkan Yardımcısı da Burhan Güneş oldu.

Bankalar, Sigorta Acenteleri, Döviz Büroları, Esnaf Kefalet Kooperatifleri’nin yer aldığı 9. Meslek Komitesi yeni dönem ilk aylık toplantısını, Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ın başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıya; Komite Üyeleri Gökçe Ülkü Altay, Faruk Yusufoğlu, Murat Sert, Özgür Muradoğlu, Selim Özdemir, Cengizhan Veziroğlu, Oda Sicil ve Sanayi Müdürü Yasin Göçmen ve KGK-GGK Meslek Komiteleri Sorumlusu Hatice Çakır katılım sağladı. Toplantıda; Komite Başkanı ve Komite Başkan Yardımcısı belirlendi. Buna göre; Komite Başkanı Özgür Muradoğlu olurken, Komite Başkan Yardımcısı Selim Özdemir oldu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız