“Evlilik Öncesi Danışmanlık Eğitimi”

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı ekiplerince; aile sağlığı merkezlerinde görevli aile hekimi, ebe ve hemşirelere yönelik “Evlilik Öncesi Danışmanlık Eğitimi” düzenlendi.

“Evlilik Öncesi Danışmanlık Eğitimi”
25.10.2022 - 13:50
Haber Merkezi

Sağlıklı Hayat Merkezi Üreme Sağlığı Merkezinde görevli Eğitimciler Uzm. Dr. Meltem Pınar Karabel, Ebe Semra Demirel ve Ebe Canan Azın tarafından katılımcılara “Güvenli annelik, bulaşıcı hastalıklar, genetik geçişli hastalıklar ve gebeliği önleyici yöntemlerle” ile ilgili eğitim verildi.

Sağlıklı Hayat Merkezi Eğitim Salonunda yapılan eğitime, aile sağlığı merkezlerinde görevli 10 aile hekimi, 2 ebe ve 5 aile sağlığı merkezi hemşiresi katıldı. Eğitim sonunda Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uz. Dr. Sabri Aktüre ve Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Birim Sorumlusu Fazlı Bayraktar tarafından katılımcılara eğitim sertifikaları verildi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız