Deva Partisinden TSO’ya ziyaret

Deva Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, Merkez İlçe Başkanı Soner Ersoy ve Yönetim Kurulu ile birlikte Düzce Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Deva Partisinden TSO’ya ziyaret
25.10.2022 - 17:22
Haber Merkezi

Ziyarette, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Deva Partisi Düzce İl Teşkilatı hazır bulundu.

Bir şehrin kalkınmasında ve refah düzeyinin artmasında Ticaret ve Sanayinin önemli bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Deva Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, sivil toplum kuruluşlarının öneminin yüksek olduğunu ifade etti. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın yaptığı faaliyetler ile Düzce’nin Türkiye ekonomisinde etkin, söz sahibi olan iller arasına girmesinde lokomotif görev taşıdığını ifade etti. Caymaz, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar’ı ve Meclis Üyelerini tebrik ederek, yeni dönemde başarılar diledi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar, yeni dönemde yapacakları projeler ile ilgili bilgi verip teşekkür ettiler.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız