Ereğli TSO heyeti, Düzce Simge Plaza'da...

Kdz. Ereğli TSO yönetim heyeti, Düzce Simge Grup Plaza'ya ziyaret gerçekleştirdi. Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı Tahsin Tanyıldız, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte Düzce Simge Grup Plaza'yı ziyaret ederek aynı zamanda TSO Meclis üyesi ve TOBB Genel Kurul Delegesi olan Simge Grup Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi Durdu ve personeliyle görüştü.

Ereğli TSO heyeti, Düzce Simge Plaza'da...
26.10.2022 - 13:45
Güncelleme 26.10.2022 - 16:32
Haber Merkezi

DURDU MEMNUN OLDU, TEŞEKKÜR ETTİ
Otomotiv sektörünün önemli şirketlerinden olan Simge Plaza girişinde TSO heyetini karşılayan ve heyeti tesislerde gezdirerek grup şirketlerinin faaliyetleri ile ilgili sunum yapan Durdu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. 25 Ekim Salı günü sabah saatlerinde gerçekleşen ziyarette “Bugün hem ev sahibi, hem de misafir oldum” esprisi yapan Durdu, görüşmeyi değerlendirdiği açıklamasında, “Düzce’de plazamızı ziyaret ettiğinden dolayı Başta Sayın Keleş ve Sayın Tanyıldız olmak üzere tüm Kdz. Ereğli TSO ailesine teşekkür ederiz. Ziyarette tüm tesisimizi gezerek fikir alışverişinde bulunduk. Yöresel ikramlarda bulunarak kendilerini ağırladık. Bizleri onurlandırdılar teşekkür ederiz” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız