Düzce TSO toplu komite toplantısı gerçekleştirildi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası yeni dönem ilk toplu komite toplantısı Düzce TSO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Düzce TSO toplu komite toplantısı gerçekleştirildi
27.10.2022 - 11:19
Haber Merkezi

Toplantı’nın açılış konuşmasını yapan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Komitelerimiz bizim için çok önemli. Eğer komiteler çalışırsa Meclis çalışır. Meclis çalışırsa biz çalışmış oluruz. Bu yüzden komitelerin çok önemi var. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ederim. Aynı önemde komite toplantılarının devam etmesini diliyorum” dedi.

Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar ise, “Hepiniz toplu komite toplantımıza hoş geldiniz. İnşallah bundan sonra güzel hizmetler yapmak nasip olur. Amacımız da budur. Komite ne yapar diye düşünülmesin. Başkanım da söylediği gibi Komiteye ciddi görevler düşüyor. Komite Meclisteki 3 arkadaşını çalıştıracak takip edecek. Arkadaşlar bu görevi bana tevdi etti. Beni de meclis başkanı olarak uygun gördüler sağ olsunlar. Meclis üyesi arkadaşlarımın dileklerini dile getirme görevi verdiler bana. Dolayısıyla Yönetim Kurulumuz oluştu diğer gruplarımız oluştu. Bundan sonra arkamıza bakmadan önümüze bakarak devam edeceğiz. Tekrardan hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum” İfadelerini kullandı.

Toplu Komite Toplantısı, Düzce TSO Eğitim ve Kalite Sorumlusu Vildan Yılmaz’ın ve Oda Sicil ve Sanayi Müdürü Yasin Göçmen’in oda tanıtım oryantasyon, Düzce TSO tarafından online olarak verilen hizmetler sunumu ile devam etti.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası

 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız