CHP Grup Başkan Vekili Özel TSO’yu ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili Özgür Özel, İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Kadın Kolları İl Başkanı Jale Uzunhasan, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kılıç ve Yönetim Kurulu ile birlikte Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

CHP Grup Başkan Vekili Özel TSO’yu ziyaret etti
27.10.2022 - 13:41
Haber Merkezi

Ziyaret programına; Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, Meclis Başkan Yardımcısı Murat Taştepe, Metin Topal ve Meclis Üyeleri katılım sağladı.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık; “Bu dönem, Ticaret ve Sanayi Odası’nda çok güzel bir oluşum yaptık. Birbirinden kıymetli, birbirinden değerli ve donanımlı genç kadro olan 33 meclis üyemiz ile yola çıktık. Tüm siyasi partilerimizden, tüm STK’lardan, Valimizden, Milletvekillerimizden, Belediye Başkanımızdan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’ndan tam destekle yola çıktık. İnşallah Ticaret ve Sanayi Odası’nı hep beraber yöneteceğiz, ilkemiz de budur. Hep birlikte gönül gönüle, Düzce’nin ticaret ve sanayisini bir adım daha ileri götürebilmek anlamında çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi

Düzce’yi yakından takip ettiğini belirten CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, siyaset ve sivil toplum kuruluşlarının yakın çalışma ortamı ve başarılarından dolayı Düzce TSO Meclisini ve Yönetimini tebrik etti. Özel; “Düzce’nin ihtiyacı olduğu birlikteliği örmüşsünüz. Sizin ve ekibinizin Düzce için tercih edilmiş olmasını Düzce için üyeleriniz için kazanç olarak görüyoruz. Düzce’nin hakkettiği noktaya gelmesi için size sağlanabilecek ne katkı varsa onun sözünü yürekten veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız