“Sarsılmaz, Düzce’mizin gururu oldu”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Sarsılmaz Silah Fabrikası’nın yerli savunma sanayiindeki önemine dair TBMM Genel Kurulu’nda bir konuşma yaptı.

“Sarsılmaz, Düzce’mizin gururu oldu”
27.10.2022 - 18:19
Haber Merkezi

Şehrimizde 52 yıldır üretim yapan Sarsılmaz Silah Fabrikası’nın, SAHA EXPO 2022 fuarında yeni geliştirdiği savunma sanayisi ürünleriyle fuarın yıldızı olduğunu ifade eden Ümit Yılmaz, üretmiş olduğu yerli tabanca ve tüfeklerin yanında, TSK'nin ve emniyet teşkilatının kullanımına sunduğu, NATO standartlarının oldukça üstünde olan piyade tüfekleriyle Sarsılmaz Silah Sanayi’nin göz doldurduğunu söyledi.

Bu ürünlerin yanı sıra, yerli helikopterimize ve geliştirilen yerli uçağımıza entegrasyonu yapılacak ürünlerle ülkemizin savunma sanayisine katkısı tartışılmaz olan Sarsılmaz Silah Sanayii’nin Düzce’nin de gururu olduğunu vurgulayan Yılmaz, “Sarsılmaz Silah Sanayi'nin ilimize, ülkemiz savunma sanayisine katkılarından dolayı, Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aral Aliş Bey başta olmak üzere, fabrika müdürümüz Nuri Kızıltan Bey'e ve tüm Sarsılmaz fabrikası çalışanlarına şükranlarımızı sunarım” ifadelerini kullandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız