Yeni işbirlikçi Uğur Okulları

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile Uğur Okulları Düzce Kampüsü arasında “Eğitimi Geliştirme ve İş Birliği Protokolü” imzalandı.

Yeni işbirlikçi Uğur Okulları
28.10.2022 - 12:55
Haber Merkezi

Eğitim Fakültesi’nde gerçekleştirilen imza töreninde iş birliği protokolünü Düzce Üniversitesi adına Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Koç, Uğur Okulları Düzce Kampüsü adına ise Gökhan Sarıgül imzaladı.

Protokol; Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile Uğur Okulları Düzce Kampüsü arasında ihtiyaca uygun olarak öğretim süreçlerinin iyileştirilmesi ve zenginleştirilmesi yönünde tarafların, seminer, hizmet içi eğitim, araştırma, akademik ziyaretler, gözlem, görüşme gibi konular hakkındaki sorumluluklarını kapsıyor.

Protokol ile Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretmen adayları, Uğur Okulları Düzce Kampüsü’nde gerçekleştirilecek faaliyetlere katılım sağlayabilecek, bilimsel çalışmaların uygulama boyutunda çeşitli gözlem ve araştırmalar yapabilecek. Eğitim Fakültesi’nde yürütülen Topluma Hizmet dersi gibi uygulamalı derslerde, öğrenci ve öğretim elemanları tarafından yürütülen proje veya çalışmalar uygun görüldüğü takdirde Uğur Okulları Düzce Kampüsü’nde sürdürülebilecek. Uğur Okulları Düzce Kampüsü’nün ihtiyaç duyabileceği öğrenme-öğretme süreci desteği Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından uygun görülen şartlarda sağlanabilecek. Taraflar arasında ortak proje önerileri hazırlanması, yürütülmesi, uluslararası programlara birlikte proje sunulması hususlarında da iş birliği çalışmaları gerçekleştirilebilecek.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız