Tören ilgiyle gerçekleşti

Düzce’de IFF Şirketler Grubu tarafından gerçekleştirilecek olan “Vadi Park Deluxe” için temel atma töreni yapıldı.

Tören ilgiyle gerçekleşti
28.10.2022 - 18:55
Güncelleme 29.10.2022 - 13:20
Haber Merkezi
1

Düzce’de IFF Şirketler Grubu tarafından gerçekleştirilecek olan “Vadi Park Deluxe” için temel atma töreni yapıldı.

Kentin Aydınpınar köyünde 15 dönümlük arazi üzerine projelendirilen “Vadi Park Deluxe”,  hem iş ve gezi amaçlı seyahat edenlerin hem de bölgenin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Kanada ve Türkiye’de restoran, giyim alanında faaliyet gösteren IFF Şirketler grubunun Türkiye’de ki 8. yatırım projesi olan “Vadi Park Deluxe”,  120 Milyon TL’lik yatırım ile hayata geçecek.

Bu yatırımla bir adım daha atıp büyümeyi hedefleyen IFF Şirketler Grubu, “Vadi Park Deluxe” projesinin temel atma törenini yaparak çalışmalara başladı.

Bir kompleks içerisinde yer alacak olan Vadi Park Deluxe, 44 standart oda, 1 kral dairesi, 4 suit oda, bungalov ve taş evler ile misafirlerini ağırlayacak.

Yaklaşık 400 kişilik düğün ve seminer salonu, alakart restoranı ve amfi tiyatro alanı ile organizasyonlara ev sahipliği yapacak.

Tesiste; yüzme havuzu, SPA ve spor alanlarının yanı sıra canlı alabalık havuzu, mini golf sahası ve teras alanları da yer alacak. 

Temel atma töreninde açıklamalarda bulunan IFF Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yavuz projenin 2024 yılında tamamlanarak faaliyete geçmesini planladıklarını vurgulayarak şöyle konuştu;

 “Uzun zamandır hayalini kurduğumuz bir projeydi. Üzerinde çok çalıştık. Mimarımız ile birlikte çok güzel bir çalışma sürecine imza atarak, projeyi tamamladık. Bugün temelimizi atarak başlangıcı yapıyoruz. İnşallah açılışını da birlikte yapmak nasip olur. Aydınpınar köyümüze ve Düzce’mize hayırlı olmasını diliyorum.”


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Aa
    Aa
    28.10.2022 21:32

    Şindi burası 1956 memleket haritasında orman değil mi? Köylüye belşnce bu geteköe ile tarlasının tapusunu iptal eden raporu Düzce Üniversitesi yapabiliyorsa, bu otele göz yumarsanız hakkımız helal değildir.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız