Erdoğan Bıyık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Başkan Yardımcıları Maksut Beykoz, Şaban Gürbüz, Hasan Şişli, İl Başkanı Sezgin Aktaş, Kadın Kolları Genel Başkanı Kader Yiğit ve İl İlçe Teşkilatı Düzce Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Erdoğan Bıyık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi
29.10.2022 - 12:43
Haber Merkezi

Ziyarette; Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, Meclis Başkan Yardımcısı Metin Topal, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Ali Oğuş, Ankara İl Başkanı Fuat Bakan, Bursa İl Başkanı Bekir Yılmaz, İstanbul Kadın Kolları Başkanı Berna Özdemir ve Türkiye Değişim Partisi İl ve İlçe Teşkilatları hazır bulundu.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kurum ve kuruluşlarımızın, üyelerimizin ve diğer kesimlerin bizlere göstermiş oldukları teveccühten dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir şehrin kalkınmasında ve refah düzeyinin artmasında ticaret ve sanayinin önemli bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, sivil toplum kuruluşlarının öneminin yüksek olduğunu ifade etti. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar ve Meclis Üyelerini tebrik ederek, yeni dönemde başarılar diledi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız