Düzce TSO’dan Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’na Ziyaret

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’nı ziyaret etti.

Düzce TSO’dan Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’na Ziyaret
5.11.2022 - 12:24
Güncelleme 5.11.2022 - 12:26
Haber Merkezi

Ziyarette; Düzce Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Ayhan Şamandar, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Meclis Katip Üyesi Murat Sert, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Mutlu, Recep Ali Gelinoğlu, Rıza Yıldız, Meclis Üyeleri Cengizhan Veziroğlu, Rasim Mercan, Hasan Mutlu katılım sağladı.

Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’nı ziyaret eden Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti, vakıf hakkında Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Başkanı Ahmet Mutlu’dan bilgiler alırken, vakfın kurulduğu günden bugüne kadar yaptığı faaliyetleri dinledi.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık; “ Düzce Üniversitesi başta olmak üzere Düzce’deki diğer derneklerle de iş birliği yapıyor ve yapmaya da devam edeceğiz. Düzce’mizin tanıtımına ve kalkınmasına katkı sağlayacak her türlü projeyi destekliyoruz. Bugün burada Yönetim Kurulunda görev alan Ahmet Mutlu ağabeyimizin yönetiminde önemli işlere imza atacaktır.” dedi.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Başkanı Ahmet Mutlu ise, “Düzce’mize ve Düzce Üniversitemize çok önemli faydalar sağlıyoruz” dedi. Mutlu, Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’nın Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile bir bütün olması gerektiğini ve Düzce TSO ile yakın çalışmalar içerisinde olacağını, Düzce’yi kalkındırma ve tanıtma amacıyla ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız