Servis şoförlerine eğitim veriliyor

Düzce Merkezde özel ve taşımalı eğitim kapsamı dahil tüm resmi ve özel okullara hizmet veren servis şoförlerine İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verildi.

Servis şoförlerine eğitim veriliyor
5.11.2022 - 13:36
Haber Merkezi
1

Halk Eğitimi Merkezinde gerçekleştirilen ve gruplar halinde devam eden eğitime Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa Terzioğlu, İş Güvenliği Uzmanı Muhsin Köse, Emniyet Müdürlüğü ile Jandarma Komutanlığı yetkilileri katıldı.

Okul Servis Araçları Yönetmeliği ile İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çerçevesinde alınması gereken zorunlu eğitimlere 500 servis şoförü katılım sağlayacak.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Skara
    Skara
    7.11.2022 05:51

    Bu arkadaşlara birde trafik kuralları wğitimi verilmeli. Hiçbirir dönerkavşak kurallarıni bilmiyor. Kavşak içindeki aracların geçiş önceliği olduğunu bilmiyor. Yetmiyor birde dur tabelasının yanından geçip kornaya basarak uyarıda bulunuyorlar. Birgün birtanesine geçiş kavşak kurallarını biliyormusun diye sorduğumda, toplu taşıma araçların kavşaklarda geçiş önceliği olduğunu söylemesi çok ilginçti. Bu arkadaşlara trafık emniyeti için sağlam bir eğitim verilmeli.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız