Tuncay Şahin’den “inceleme başlatılsın” çağrısı

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Eski Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, “Meclis üyesi arkadaşlarımın ve şahsımın bir ihmal ve kusurumuzun olmadığının kamu vicdanında da karşılık bulması adına hem Ticaret ve Sanayi Odasına hem de Odaya ait şirkete inceleme başlatmak üzere bakanlık müfettişlerinin davet edilmesini talep ediyorum” dedi.

Tuncay Şahin’den “inceleme başlatılsın” çağrısı
7.11.2022 - 12:09
Haber Merkezi

Şahin, 2 Ekim 2022 tarihinde yapılan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesinde başlayan ve hem TSO ve hem de iş dünyasının saygın isimlerini yıpratan ve şaibe algısı oluşturan konuşma, haber ve yorumlar ile bir seçim süreci yaşadıklarını söyledi.

“Bu süreçte adliyeye yapılan suç duyurusunda verilen soruşturmaya yer yoktur kararına rağmen halen bu konuları farklı amaçlarla sokak aralarında konuşmaya devam eden art niyetli insanlar olduğunu duyuyoruz” diyen Şahin, “Oluşturulmak istenen algının ortadan kalkması sadece bireysel olarak konunun muhatapları açısından değil Düzce Ticaret ve Sanayi Odasının itibarı açısından da önemli ve zaruridir. Konuşulan konular ve yapılan haberler hakkında Düzce Ticaret ve Sanayi Odasında birlikte görev yapmaktan şeref duyduğum meclis üyesi arkadaşlarımın ve şahsımın bir ihmal ve kusurumuzun olmadığının kamu vicdanında da karşılık bulması adına hem Ticaret ve Sanayi Odasına hem de Odaya ait şirkete inceleme başlatmak üzere bakanlık müfettişlerinin davet edilmesini talep ediyorum. Eski oda başkanı sıfatımla ve şu anda sade bir meclis üyesi olarak yaptığım bu çağrıya mevcut Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar’ın ivedilik kazandırması için kamuoyu önünde talep ve ricada bulunuyorum” ifadelerini kullandı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız