Düzce'ye hayran kaldılar

Düzenlenen tur gezisi ile hafta sonun bir gününü Düzce’de geçiren bir grup İstanbullu konuk, ilimizin doğal, tarihi ve kültürel güzelliklerine hayran kaldı.

Düzce'ye hayran kaldılar
7.11.2022 - 17:49
Güncelleme 7.11.2022 - 17:54
Haber Merkezi

ASLEN Düzceli olan tur organizatörü Türkan Özevcek eşliğinde Düzce'ye gelen konukları, İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabahattin Parlak, Gölyaka Kültür Parkta çiçeklerle karşıladı. Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan da konuklara hoş geldiniz ziyaretinde bulundu. Konuklar burada yöresel yiyeceklerle kahvaltı yaptı.

Kültür Park’ın eşsiz doğal zenginliği içinde gezen ve hatıra fotoğrafları çeken konuklara, daha sonra da Toptepe Teras, Efteni Kuş Cenneti, Aydınpınar Şelaleleri, Konuralp Antik Kenti ve Roma Köprüsü gezdirildi. İstanbullu misafirler gezdikleri ve gördükleri zenginlikler karşısında hayranlıklarını sık sık dile getirdiler.

Düzce Turizm İl Müdürü Sabahattin Parlak, Düzce'nin doğal, tarihi ve kültürel zenginlikleri hakkında konuklara bilgi vererek Düzce'de turizm ile ilgili projeleri ifade etti.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan da konuklara Gölyaka’nın doğal zenginliklerini, tarihçesini yapılacak olan çalışma ve temasları dile getirdi.

İstanbul'dan Düzce'ye gelerek bir günlerini ilimizin doğal, tarihi ve kültürel zenginlikleri içinde geçiren konuklar, meşhur Düzce köftesini, Arnavut ciğerini, piyazını ve şırasını da tattıktan sonra Düzce'den ayrıldılar.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız