Düzce TSO Heyetinden Ziyaretler

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Düzce Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyon Başkanı Dr. Mert Gümüşay, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kılıç’ı ziyaret etti.

Düzce TSO Heyetinden Ziyaretler
8.11.2022 - 17:48
Haber Merkezi

Ziyarette; Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Meclis Başkan Yardımcısı Metin Topal, Meclis Katip Üye Murat Sert, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Yönetim Kurulu Üyeleri Rıza Yıldız, Ahmet Emin Şen, Meclis Üyeleri Emre Durmazoğlu, Cengizhan Veziroğlu, Yunus Emre Gülay, Görkem Özdemir, Rasim Mercan, Nurettin Hızel, Metin Şişman katılım sağladı.

Ziyaretlerde, her bir meclis üyesi kendisini tanıtarak iştigal ettiği iş ile ilgili olarak Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Düzce Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyon Başkanı Dr. Mert Gümüşay, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ve İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kılıç’ı bilgilendirdi.

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, yapılan nezaket ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek Düzce TSO Heyetine teşekkürlerini iletti.

Ziyaretler hakkında konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık; Düzce sanayisi, ekonomisi ve ticareti ile önemli bir kent haline gelmiştir. Böyle güzel özellikleri bulunan ilimizin güven ve huzurunun sağlanması da ayrı bir önem arz etmektedir. Düzce Ticaret ve Sanayi Odasının kamu kurum ve kuruluşları ile onları yönetenlerle sürekli diyalog halinde olması gerektiğini, iş dünyasının en önemli güvencelerinden birinin de güvenlik olduğunu söyledi. 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız