Düzce TSO’dan KGK GGK kurullarına tam destek

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serap Küçük ve TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ahmet Serdar Erdem ile bir araya geldi.

Düzce TSO’dan KGK GGK kurullarına tam destek
9.11.2022 - 11:36
Haber Merkezi

TOBB Düzce KGK Başkanı Serap Küçük ve TOBB GGK Başkanı Ahmet Serdar Erdem geçmiş dönemde yapılan faaliyetler ve projeler hakkında bilgiler verdiler. Yapılan toplantıda önümüzdeki dönem Kadın ve Genç girişimcilerin önlerini açacak, fayda sağlayacak yeni projeler ve izlenecek yol haritası belirlendi.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, “Türkiye'nin Dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olabilmesi için girişimcilik büyük önem arz ediyor. Başta Yönetim Kurulu Başkanımız Erdoğan Bıyık ve Yönetim Kurulumuz olmak üzere tüm Meclis Üyelerimizle ile birlikte, Kadın ve Genç girişimcilere büyük önem veriyoruz. Düzce İlinde girişimciliğin daha üst noktalara taşınması için elimizden gelen her türlü desteği vermeye gayret ediyoruz. Bu noktada Odamıza bağlı Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarının yapmış oldukları çalışmalar çok önem arz ediyor. Önümüzdeki süreçte de girişimciliğin gelişmesi adına daha fazla ne yaparız çabası ile bugün Başkanlarımız ile bir araya geldik. Kendilerini bugüne kadar yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı kutluyor ve bundan sonrasında daha da başarılı işlere imza atmaları için Düzce TSO olarak elimizdeki tüm imkanları seferber edeceğimizi bilmelerini istiyorum” dedi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız