Konsere giriş biletle değil kitapla

Düzce Gençlik Merkezi, kitapsız köy okulu kalmaması için “1 kitap, 1 şarkı” konseri düzenlemeye devam ediyor.

Konsere giriş biletle değil kitapla
9.11.2022 - 11:41
Haber Merkezi

16 Kasım 2022 Çarşamba saat 19.00’da 18 Temmuz Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan konsere girişler, bilet yerine kitap bağışıyla yapılacak.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, köy okullarındaki kütüphane eksiğini kapatmak için konser düzenlemeye devam ettiklerini söyledi.

Gönüllü gençlerin ve gençlik grubunda bulunan müzik grubunun bir proje fikri olduğunu dile getiren Yazıcı, “Konser vererek merkezimizde ve ilçelerimizde bulunan köy okullarındaki kütüphane eksiğini gidermek için gençlerimiz konser vermeye devam ediyor. Konsere giriş bileti olarak toplanan kitapları hem köy okullarımıza dağıtıyoruz hem de kütüphaneler kuruyoruz” dedi.

İl Müdürü İsa Yazıcı, “Bu projede gönüllü gençlerimizin ve müzik grubumuzun ciddi emeği var. Halkımızın da teveccüh var. Bu programda ciddi manada kitap toplanıyor. Toplanan kitapları Sayın Valimiz eşliğinde gönüllü gençlerimizle köy okullarımıza dağıtıyoruz. Amacımız; kitap okumayı yaygınlaştırıp kitabı olmayan köy okullarımıza da kitap sağlamak” diye konuştu.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız