Başkan Özlü vizyon projelerini Düzceli eşrafla paylaştı

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kentin gelişiminde vizyon olarak nitelendirilen ve 40-50 yılı kapsayacak şekilde planlanan projelerini Düzceli eşraf ve esnaflarla paylaştı. Başkan Özlü, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkcı’nın da içinde bulunduğu heyete, yapılan işler ile planlanan projeleri anlattı.

Başkan Özlü vizyon projelerini Düzceli eşrafla paylaştı
9.11.2022 - 16:36
Haber Merkezi
1

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin 40-50 yılını planladıklarını belirtti ve şu görüşlere yer verdi: “Düzce, Düzce’de yaşayanların vizyonu ile büyüyüp gelişecek. Şehrimizi, bölgemizin cazibe merkezi yapmaya kararlıyız. Bu şehrin önümüzdeki 40-50 yıl da hangi yöne gideceğini tartışıyoruz. Biz bu şehrin gelişme akslarını planlamak istiyoruz.”

Başkan Özlü daha sonra da öne çıkan projelerini, eğitim sektöründe Düzce Belediyesi olarak attıkları adımları anlatarak Kasım Aktaş Ortaokulu’ndan, Azmimilli İlkokulu inşa çalışmalarına, işsizlikle mücadeleye dair İş Kulübü nezdinde işe yerleştirmelerden, TBB ödüllü Asar Deresi Projesine, Modern Sanayi Sitesinden, modern pazaryeri proje çalışmalarına kadar bir çok çalışmaya yönelik değerli bilgiler paylaştı.

DESOB Başkanı Mustafa Kayıkcı da toplantı ile ilgili olarak şu görüşlere yer verdi: “Bu şehri bir üst lige çıkaracak projelerini, bizlere her yönüyle anlatan,  her birimizin fikrine verdiği önemden dolayı sayın Bakanımız, Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür ediyorum.”


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • İbrahim
    İbrahim
    10.11.2022 11:46

    Adam egosunu tatmin etmekten başka birşey yapmıyor. Vizyon diyerek hepimizle dalga geçiyor.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız