"İlerideki çalışmalarımızda omuz omuza olacağımıza inanıyoruz"

Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve meclis üyeleri, Düzce Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

"İlerideki çalışmalarımızda omuz omuza olacağımıza inanıyoruz"
11.11.2022 - 12:05
Güncelleme 11.11.2022 - 15:10
Haber Merkezi

Ziyarete, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Meclis Katip Üye Murat Sert, Meclis Üyeleri Cengizhan Veziroğlu, Metin Şişman, İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Aktürk, Dursun Ay, Musa Küçük, Şükrü Sert, İsmail Arsal, Mustafa Ezer, Sinan Cumur, Ergin Özensel, Fazlı Koç, İbrahim Keleş, Mustafa Özlü, Osman İlhan, Muhterem Baltacı, Hüseyin Yılgın, Şaban Arslan, Nazmi Çakıroğlu, Necmi Kurt ve Ömer Yaman katılım sağladı.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İl Genel Meclisimiz, Başkanımız bizler için çok önemlidir. İlerideki çalışmalarımız da omuz omuza olacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal; “Ticaret ve Sanayi Odası’nın kurulduğu günden bu güne kadar emeği geçen tüm başkanlarına yönetim ve meclis kurullarına teşekkür ederim. Elimizden geldiğince her zaman Düzce’mizin ileriye gitmesi için yanlarında olacağımızı belirtmek isterim” dedi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız