12 takım birincilik için mücadele edecek

Düzce Belediyesi birimler arası futbol turnuvası için hazırlıklarını tamamladı. Fikstür çekiminin yapıldığı turnuva kapsamında belediye birim müdürlükleri futbol turnuvasına karşı karşıya gelecek.

12 takım birincilik için mücadele edecek
12.11.2022 - 13:35
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi, belediye personelinin kaynaşması adına birimler arası futbol turnuvası düzenliyor. Fikstür çekimlerinin yapıldığı, A ve B gruplarının oluşturduğu turnuva çerçevesinde ilk maçlar 14-15 Kasım tarihlerinde oynanacak

Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen futbol turnuvasının fikstür çekimi Belediye Meclis toplantı salonunda Özel Kalem Müdürü Cihan Ünal tarafından gerçekleştirildi.

2 GRUPTA 12 TAKIM MÜCADELE EDECEK

İki grupta 12 takımın mücadele edeceği turnuvanın A grubunda Kültür Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Ulaşım A.Ş., Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Bahçeşehir A.Ş. yer alırken, B grubu ise Beltaş A.Ş., Özel Kalem Müdürlüğü, İmar Müdürlüğü, Su ve Kanal Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğünden oluştu.

14 Kasım Pazartesi günü başlayacak A grubunun ilk maçında Bahçeşehir A.Ş. ile Kültür Müdürlüğü karşı karşıya gelirken, 15 Kasım Salı günü oynanacak B grubunun ilk maçında ise Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Beltaş A.Ş. galibiyet için mücadele edecek.

28 Kasım tarihinde tamamlanacak turnuvanın final maçı ise 1 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız