Özel İdare personeline eğitim verildi

Düzce İl Özel İdaresi tarafından Akçakoca Vilayetler Evinde hizmet içi eğitim semineri düzenlendi.

Özel İdare personeline eğitim verildi
15.11.2022 - 17:09
Haber Merkezi

Hizmetiçi Eğitim Seminerine İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Genel Sekreter Yardımcıları Selim Metin, Necmettin Çalışkan, birim müdürleri ve idare bünyesindeki büro personeli katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda açılış konuşmasını yapan Genel Sekreter M. Hayri Şen, “Yaklaşık 3 yıldır planladığımız fakat pandemi nedeniyle düzenlemekte muvaffak olamadığımız eğitim seminerine hepiniz hoş geldiniz. İdaremizde toplamda çalışan 400 arkadaşımız var. İlk etapta büro personellerimize yönelik bir eğitim tertip ettik. Bundan sonraki süreçte de sırasıyla diğer alanda çalışan arkadaşlarımızı eğitime alacağız. Eğitim seminerlerimizi bu süreçten sonra düzenli olarak yapmayı planlamaktayız” dedi. Şen, düzenlenen eğitim seminerleri ile kurumsal kapasitenin artırılmasını, çalışanların moral ve motivasyonlarının yükseltilmesini hedeflediklerini belirterek, hizmet içi eğitim seminerlerinin kurumun güçlenmesine katkı sunduğunu ifade etti.

İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ise, “Bu tür eğitim seminerleri gerçekten çok önemli. Bugün de özel idaremiz personeliyle bir aradayız. Herkese başarılar diliyorum" dedi.

Seminerde İl Özel İdaresi yapısı ve mevcut durumu ile 5302 sayılı kanun kapsamında Özel İdarelerin görevleri, organları arasındaki ilişkiler ve yazışma kuralları ile ilgili konularda bilgiler verildi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 31.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız